System Identyfikacji Gminnej

Od dłuższego czasu prowadzimy działania zmierzające do budowania pozytywnego wizerunku Gminy, zarówno na szczeblu powiatowym, wojewódzkim i krajowym, ale także, co niezwykle istotne, w świadomości mieszkańców Gminy oraz osób ją odwiedzających czy tez tylko przez nią przejeżdżających.

Staramy się dbać o estetykę miejscowości, wyrażającą się zarówno w budynkach użyteczności publicznej, pielęgnacji terenów zielonych, tworzeniem nowych bądź „odnawianiem” dotychczas istniejących miejsc wypoczynku i rekreacji. Proces jest długotrwały, wymaga pracy, zaangażowania oraz nakładów finansowych. Zdajemy sobie sprawę, iż nie wszystko można zrobić w jednym momencie. Przyjmujemy plan działań na kolejne okresy i staramy się go efektywnie wdrażać. Zaczęliśmy od najbliższego otoczenia – m.in. budynku urzędu, świetlicy gminnej i siedziby OSP, boiska sportowego, kompleksu Orlik. Sukcesywnie będziemy realizować kolejne punkty naszej „długiej listy”.

Przyjmujemy, że wizerunek Garbatki, to także czytelne oznakowanie ulic, budynków i miejsc użyteczności publicznej, placów, skwerów, domostw. Oznakowanie czytelne, ale także uporządkowane, wizualnie jednolite.

W tym roku zaplanowaliśmy rozpoczęcie procesu oznakowywania ulic gminnych, który będzie kontynuowany przez najbliższe lata. Przygotowaliśmy wzór tabliczki drogowej oznakowującej ulice gminne oraz konsekwentnie propozycję wizualną tabliczki z numerem porządkowym.

 

    Przykłady wyglądu tabliczek informacyjnych miejscowości położonych na terenie Gminy Garbatka-Letnisko

 

Zachęcamy Państwa do umieszczania numerów porządkowych posesji na budynkach, bądź jeśli nie jest on wystarczająco widoczny na ogrodzeniu. Jeśli zdecydujecie się Państwo na ten krok proponujemy, aby tabliczki były u każdego z Państwa podobne, w identycznych barwach i rozmiarach z naniesionym Herbem Gminy Garbatka-Letnisko.

Tabliczki możecie Państwo zakupić indywidualnie u wybranego przez siebie Wykonawcy, bądź skorzystać z pomocy i pośrednictwa Sołtysów.

Wierzymy, że wspólnie podjęte działania przyniosą duży efekt.


Charakterystyka tabliczek możliwych do zamówienia u Sołtysów:

Rozmiar : 30x30 cm.

W skład zamówienia wchodzi:

-tabliczka PCV o grubości 5 mm,

-nadruk na foli firm ORACEL bądź AVERY (Folie te są odporne na zewnętrzne warunki atmosferyczne. Nie tracą koloru na słońcu jak to bywa z foliami drukowanymi. Każdy kolor jest wycięty z oddzielnej folii jednej barwy.)

-4 kołki na zamocowanie

-4 zaślepki kołków

-na prośbę odbiorcy możliwość wykonania nawiercenia otworów w rogach tabliczki.

+ 2 lata gwarancji

Jednostkowy koszt wykonania tabliczki – 23,00 zł. 

 

 

 

Zobacz i pobierz wzór tabliczki:

 

Tabliczka na mieszkanie

 

 

 

Tabliczka z nazwą ulicy

 

14-03-2012 admin

Kamera online - Bociany Molendy

Kamera online - skwer

Kalendarium

maj, 2022
PnWtŚrCzPtSbNd
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Wideo - wydarzenia

102. rocznica bitwy pod Laskami i Anielinem

Nasze projekty