Pasowanie na Przedszkolaka

Pierwszą ważną uroczystością dla dzieci najmłodszych jest uroczystość Pasowania na Przedszkolaka. Jest to dzień niezwykle ważny zarówno dla dzieci, rodziców jak i nauczycieli. W tym roku w nowych okolicznościach związanych z obostrzeniami uroczystość ta odbyła się bez udziału rodziców.

Przerwa w dostawie wody

 
     W związku z zaistniałą awarią na sieci wodociągowej w miejscowości Bogucin w dniu 23.10.2020r. informujemy, iż przerwa w dostawie wody może potrwać do późnych godzin popołudniowych.
Za utrudnienia przepraszamy.

Komunikat Wójta Teresy Fryszkiewicz

Szanowni Państwo, drodzy mieszkańcy Gminy Garbatka-Letnisko….

Pragnę poinformować, że w związku z występującą na terenie naszej gminy oraz parafii sytuacją nadzwyczajną związaną z rozprzestrzenianiem się koronowirusa, podjęte zostały odpowiednie środki bezpieczeństwa mające na celu zabezpieczenie mieszkańców, petentów urzędu oraz pracowników oświaty przed skutkami tejże choroby. Dokładamy wszelkich starań, by sytuacja wróciła jak najszybciej do normalności, dlatego wraz z Radą Pedagogiczną, Radą Rodziców, Samorządem Uczniowskim, dyrekcją szkoły podjęta została decyzja o zmianie terminów dni wolnych od zajęć dydaktycznych. W tym okresie budynek szkolny zostanie całkowicie dokładnie zdezynfekowany, zostaną wprowadzone dodatkowe procedury bezpieczeństwa oraz zapewnione zostaną dodatkowe środki bezpieczeństwa.

Przerwa w dostawie wody

Urząd Gminy Garbatka-Letnisko informuje, iż w dniu 14 października 2020r.
w godzinach od 11.30 do 14.00 nastąpi przerwa w dostawie wody, w związku z zawiadomieniem z PGE Dystrybucja S.A z siedzibą w Skarżysku – Kamienna o pracach modernizacyjno – remontowych na urządzeniach elektroenergetycznych.

Za utrudnienia przepraszamy.

 

                                                                                                    WÓJT

                                                                                       /-/ Teresa Fryszkiewicz

Ważna informacja dla rodziców i uczniów PSP w Garbatce-Letnisko

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice i Uczniowie,
tak jak pisałam w poprzedniej wiadomości po uzyskaniu informacji sanitarno-epidemiologicznej, konsultacji z Panią Wójt oraz uzyskaniu pozytywnej opinii Rady Pedagogicznej, Rady Rodziców i Samorządu Uczniowskiego, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 sierpnia 2017 r. w sprawie organizacji roku szkolnego, podjęłam decyzję o zmianie terminów dni wolnych od zajęć dydaktycznych.

W związku z powyższym od 12 do 16 października 2020 r. w szkole nie będzie żadnych lekcji, nie będzie też lekcji online, będą zorganizowane tylko zajęcia opiekuńczo-wychowawcze dla tych uczniów, którzy nie przebywają w kwarantannie, nie mają objawów przeziębienia i rodzice nie mogą zapewnić im opieki. W celu właściwego zorganizowania opieki w świetlicy szkolnej proszę w miarę możliwości o przesłanie informacji czy Państwa dzieci będą korzystały z zajęć opiekuńczo-wychowawczych. Powyższą decyzję podjęłam w trosce o zdrowie pracowników, uczniów i ich rodzin, może w ten sposób uda nam się przerwać łańcuszek zakażeń. Mam nadzieję, że 19 października wszyscy wrócimy do szkoły zdrowi. Dziękuję wszystkim za wsparcie i proszę dbajcie o siebie.

 

Z poważaniem i życzeniami zdrowia Agnieszka Babańca – dyrektor szkoły

Covid-19. Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice

Uczniowie PSP im. Królowej Jadwigi w Garbatce-Letnisko,

W dniu dzisiejszym (tj. 9 października 2020r. około godziny 18.00) otrzymałam informację o pozytywnym wyniku badania na Covid-19 u jednego z nauczycieli naszej szkoły. Stało się to czego obawialiśmy się praktycznie od początku września. Nauczyciel od 7 października przebywał na zwolnieniu lekarskim ale w dniach 5 i 6 października prowadził lekcje w klasach: 4b,6a,6b,6c,7a,7b.

W dniu jutrzejszym po rozmowie z Panią Wójt ,Powiatową  Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Kozienicach, Radą Pedagogiczną i Radą Rodziców podejmę decyzję odnośnie sposobu pracy szkoły od 12 października. O podejmowanych decyzjach będę Państwa na bieżąco informować za pomocą dziennika elektronicznego i strony internetowej szkoły.  Bardzo proszę abyście Państwo w przypadku złego samopoczucia, kaszlu, kataru, podwyższonej temperatury, utraty węchu lub smaku niezwłocznie kontaktowali się z lekarzem rodzinnym, proszę również o odpowiedzialne podejście do zaistniałej sytuacji .

                                                                    

Agnieszka Babańca – dyrektor szkoły

Protokół z konsultacji

                                                          

Protokół z konsultacji

projektu Programu współpracy z organizacjami pozarządowymi

i innymi podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3

ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie

na rok 2021

Kamera online - skwer

Kalendarium

grudzień, 2022
PnWtŚrCzPtSbNd
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678

Wideo - wydarzenia

102. rocznica bitwy pod Laskami i Anielinem

Nasze projekty