ZADBAJ O STAN SWOICH KOŚCI !!!

Informujemy, że w dniu 12 czerwca 2012r. (wtorek) zostaną przeprowadzone badania profilaktyczne w zakresie osteoporozy. Badania będą przeprowadzone w budynku SPZOZ przy ul. Spacerowej 2 w Garbatce-Letnisko. Badanie jest nieinwazyjne i bezbolesne, wykonywane jest z kości szyjki udowej lub z odcinka krzyżowego kręgosłupa.

Kurs samoobrony dla kobiet

W dniach od 3 kwietnia do 1 czerwca 2012 w Zespole Szkół Samorządowych w Garbatce- Letnisko odbywał się Kurs Samoobrony dla Kobiet zorganizowany przez Nadwiślański Klub Sportów Walki Wulkan. Szkolenie w całości sfinansowane było z środków Gminy Garbatka- Letnisko w ramach dotacji: „Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu”.

XI Edycja Konkursu Recytatorskiego Poezji Patriotycznej

Publiczna Szkoła Podstawowa w Garbatce - Letnisko nosi imię Partyzantów Ziemi Kozienickiej. Taki Patron zobowiązuje, dlatego też od lat realizowane są w szkole projekty mające na celu jak najpełniejsze przekazywanie młodzieży treści historycznych, zwłaszcza związanych z historią regionu. Jednym z nich jest Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej, który został zapoczątkowany w 2002 roku i cieszy się coraz to większym powodzeniem. Patronat nad konkursem objęli Dyrektor ZSS w Garbatce-Letnisko, Wójt Gminy Garbatka-Letnisko oraz Starosta Powiatu Kozienickiego.

Spotkanie z panem Andrzejem Kumorem

29 maja 2012 roku w auli ZSS w Garbatce-Letnisko odbyło się spotkanie uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej z panem Andrzejem Kumorem, inżynierem budownictwa, doktorem nauk technicznych, podróżnikiem, autorem książek oraz inicjatorem powstania filmu dokumentalnego "Tragedia Garbatki", dotyczącego pacyfikacji Garbatki.

Dzień Dziecka w Garbatce

Ze względu na deszczową pogodę impreza zamiast na G.O.W. „Polanka” odbyła się w Zespole Szkół Samorządowych w Garbatce- Letnisku. Mimo zmiany lokalizacji uroczystość można zaliczyć do udanych. Na dzieci czekało wiele atrakcji.

Zaproszenie (Aktualizacja)

Wójt Gminy Garbatka-Letnisko,Gminna Świetlica, Zespół Szkół Samorządowych w Garbatce-Letnisko, PSP w Bogucinie oraz Przedszkole Samorządowe w Garbatce-Letnisko serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców na II GMINNY DZIEŃ DZIECKA.

 

Informujemy, że ze względu na zmienne warunki pogodowe jakie mogą wystapić w dniu jutrzejszym, obchody Gminnego Dnia Dziecka zostają przeniesione na teren Zespołu Szkół Samorządowych.

Remont pomnika zakończony.

Zakończył się remont pomnika wzniesionego w 1969r. upamiętniającego tragiczne wydarzenia z lipca 1942r. Prace renowacyjne pomnika zakończone zostały przed terminem.W miony wtorek nastąpił odbiór techniczny całego terenu wraz z pomnikiem.

Kamera online - Bociany Molendy

Kamera online - skwer

Kalendarium

maj, 2022
PnWtŚrCzPtSbNd
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Wideo - wydarzenia

102. rocznica bitwy pod Laskami i Anielinem

Nasze projekty