Wakacje w Gminie

OFERTA WAKACYJNA GMINNEJ ŚWIETLICY I GMINNEJ BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ W GARBATCE-LETNISKU

Gminna Świetlica

PIĄTEK GODZ. 11.00 - WARSZATY TANECZNE DLA DZIECI 
WTOREK GODZ. 12.00-15.00 - ZAJĘCIA PLASTYCZNE i ŚWIETLICOWE origami, martwa natura, collage, akwarela, rysowanie portretów, modelowanie w plastelinie, malowanie farbami,  wykonywanie biżuterii, gry planszowe, zajęcia grupowe

Komisariat czy Posterunek?

Komisariat czy Posterunek? Przez blisko godzinę Komendant Powiatowy Policji w Kozienicach insp. Stanisław Kondeja odpowiadał na pytania dotyczące dalszego funkcjonowania posterunku Policji w Garbatce-Letnisko. W trakcie wystąpienia przedstawił zamysł wprowadzenia zmian w funkcjonowaniu Policji w Powiecie Kozienickim.

Uczcili pamięć swojego patrona szkoły

Jak co roku w Publicznym Gimnazjum odbyły się Uroczyste Obchody Dnia Patrona. Młodzież w kolorowym orszaku przemaszerowała na Mszę Św. której przewodniczył ks.kan. Augustyn Rymarczyk. Uroczystości w szkole rozpoczęły się od powitania zaproszonych gości.

Nie ma dzieci - są ludzie

Rok 2012 został ogłoszony Rokiem Janusza Korczaka - polskiego pedagoga, publicysty, pisarza, lekarza i działacza społecznego żydowskiego pochodzenia. Jego prawdziwe nazwisko brzmi Henryk Goldszmit. Urodził się on 22 lipca 1878 r. w Warszawie, zginął prawdopodobnie 6 sierpnia 1942 r. w Treblince. Był oficerem Wojska Polskiego, założycielem i opiekunem Domu Sierot w Warszawie.

VI Sprzątanie Garbatki – Letnisko

Tak należy traktować szóstą akcję, której inicjatorami byli nauczyciele Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Garbatce – Letnisko. Przedsięwzięcie to również edukacja dla uczniów Zespołu Szkół samorządowych w Garbatce – Letnisko.My nauczyciele wiemy, iż najwięcej wrażeń dostarcza aktywne włączenie się w akcję. Spojrzenie na sytuację własnymi oczyma i dostrzeżenie problemu, który często boleśnie uświadamia uczniom ich niewłaściwe zachowanie względem przyrody.

Zaczęli od poloneza. Uroczysty bal gimnazjalny.

(wideo, galeria zdjęć) Gorąca atmosfera i dyskotekowe hity, ale zaczęło się od tradycyjnego poloneza. Tak bawiła się na swoim wyjątkowym balu młodzież z Publicznego Gimnazjum imienia Królowej Jadwigi w Garbatce-Letnisko Uczniowie ostatnich klas z gimnazjum w minioną sobotę mieli swoją noc pełną szaleństw na Balu Gimnazjalnym.

Zaproszenie na Sesję Rady Gminy

Uprzejmie informuję, że dnia 28 czerwca 2012 r. (czwartek) o godz.12.30 w Gminnej Świetlicy przy ul. Jana Kochanowskiego 135 w Garbatce-Letnisko odbędzie się XIX Sesja Rady Gminy Garbatka-Letnisko VI kadencji, na którą serdecznie zapraszam.

Kamera online - Bociany Molendy

Kamera online - skwer

Kalendarium

czerwiec, 2022
PnWtŚrCzPtSbNd
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
45678910

Wideo - wydarzenia

102. rocznica bitwy pod Laskami i Anielinem

Nasze projekty