Lokalna Grupa Działania "Puszcza Kozienicka"

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Puszcza Kozienicka” oraz Wójt Gminy Garbatka-Letnisko zapraszają do udziału w bezpłatnym, dwudniowym szkoleniu dotyczącym:  prowadzenia działalności gospodarczej w ramach projektu „Zostań przedsiębiorcą! –program edukacji biznesowej w powiecie kozienickim”. Projekt finansowany jest z Europejskiego Funduszu Społecznego z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Piąte „Rykowisko” w Garbatce

Pierwszoklasiści musieli przejść prawdziwy chrzest. Pili mleko z miski, biegali z doczepionymi ogonami. Wszystko oczywiście przebiegało w świetnej atmosferze, bo otrzęsiny w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Garbatce-Letnisku wpisały się w historię tej szkoły.

XII Sesja Rady Gminy

  Podjęcie uchwały w sprawie zasad usytuowania na terenie Gminy Garbatka-Letnisko miejsc sprzedaży i podawania napojów alkoholowych, zatwierdzenia Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego, informacje w sprawie oświadczeń majątkowych Radnych Gminy Garbatka-Letnisko, pracowników urzędu oraz kierowników jednostek organizacyjnych gminy to tylko kilka spraw jakie zostały poruszone w czasie ostatniej sesji Rady Gminy w Garbatce-Letnisko.

Wszystkiego najlepszego

Szanowni Dyrektorzy, Nauczyciele, Wychowawcy,
Pracownicy Oświaty Gminy Garbatka-Letnisko,

Dzień Edukacji to szczególne święto polskiej szkoły, święto wszystkich nauczycieli, pracowników administracji i obsługi placówek oświatowych. Z tej okazji składam Państwu serdeczne podziękowania za pracę, pomoc uczniom w zrozumieniu świata i siebie.Wszyscy mamy świadomość, jak trudnym zadaniem jest kształtowanie osobowości młodego człowieka.

Zapraszamy na obchody

Wójt Gminy Garbatka-Letnisko, Starosta Powiatu Kozienickiego, 22 Pułk Ułanów Podkarpackich i Związek Strzelecki oddział Kawaleryjski Beliniak serdecznie zapraszają na obchody 97 rocznicy Bitwy pod Anielinem - Laskami.

Uroczystości upamiętniające bitwę odbędą się 16 października pod Mauzoleum Legionistów w Żytkowciach.

Major Henryk Dobrzański – Hubal

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Garbatki-Letnisko na spotkanie z autorem najnowszego opracowania na temat : Majora Henryka Dobrzańskiego – Hubala.
Spotkanie odbędzie się w dniu 15 października o godzinie 16.00 w lokalu Gminnej Świetlicy przy ul.Kochanowskiego 135.

Podczas spotkania wyświetlone zostaną fragmenty filmu „Hubalowe Zduszki”.Tuż po spotkaniu autor będzie podpisywał książkę. Zapraszamy serdecznie.

Spotkanie autorskie Pana Wiesława Drabika

Na początku października 2011 r. w świetlicy szkolnej ZSS w Garbatce-Letnisko odbyło się spotkanie autorskie Pana Wiesława Drabika z dziećmi z klas „0” Szkoły Podstawowej oraz Przedszkola Samorządowego w Garbatce-Letnisko. Organizatorem spotkania była Gminna Biblioteka Publiczna w Garbatce-Letnisko.

Kamera online - Bociany Molendy

Kamera online - skwer

Kalendarium

sierpień, 2022
PnWtŚrCzPtSbNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234
567891011

Wideo - wydarzenia

102. rocznica bitwy pod Laskami i Anielinem

Nasze projekty