Sukces uczennic Publicznej Szkoły Podstawowej i Publicznego Gimnazjum w Garbatce-Letnisku

W dniu 1 marca 2017 r. w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka odbyło się podsumowanie eliminacji powiatowych XXIV Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę”. Uczennica klasy czwartej Publicznej Szkoły Podstawowej w Garbatce-Letnisku Marysia Mieczyńska zdobyła pierwsze miejsce w kategorii indywidualnych prac pisemnych za pracę pt.: „Przedszkola w Garbatce-Letnisko – czyli dzieciństwo na skraju puszczy” napisaną pod kierunkiem nauczycielki Ireny Cieloch.

Rozeznanie rynku - Inspektor Nadzoru

Gmina Garbatka-Letnisko w związku z prowadzonym rozeznaniem rynku zwraca się z zapytaniem dotyczącym możliwości realizacji usługi polegającej na pełnieniu funkcji inspektora nadzoru w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych dla realizacji zadania pn. „Termomodernizacja budynku użyteczności publicznej w miejscowości Bąkowiec, Gmina Garbatka-Letnisko” współfinansowanej przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020, Priorytetu IV – Przejście na gospodarkę niskoemisyjną, Działanie 4.2 – Efektywność energetyczna.

Uczennice ZSS laureatkami konkursu plastycznego „Najpiękniejsza ozdoba choinkowa”

Dnia 2 lutego 2017 roku w Dworze z Brzeziec obyło się oficjalne wręczenie nagród konkursu „Najpiękniejsza ozdoba choinkowa”. Ten wyjątkowy dzień rozpoczął się Mszą Świętą w zabytkowym Kościele pod wezwaniem św. Doroty z Wolanowa, której przewodniczył ks. Mirosław Kszczot, proboszcz parafii pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego w Radomiu. W koncelebrze uczestniczyli ks. Jacek Wieczorek, dyrektor Radia Plus w Radomiu oraz ks. dr Zbigniew Niemirski.

[FOTO] Bal trzecioklasistów „W księżycową noc”

4 lutego 2017 roku odbył się w Garbatce- Letnisko uroczysty Bal Gimnazjalistów. W sali gimnastycznej Zespołu Szkół Samorządowych zebrali się zaproszeni goście: przewodniczący rady Włodzimierz Mazur, ksiądz Augustyn Rymarczyk, ksiądz Łukasz Bociek, przewodnicząca rady rodziców PSP Aleksandra Mieczyńska i PG Agnieszka Łyjak, rodzice, nauczyciele i młodzież klas trzecich.

Przekaż 1% podatku dla ZSS w Garbatce-Letnisko

Szanowni Rodzice, Przyjaciele Szkoły!

Dziękujemy bardzo za przekazanie naszej szkole 1% podatku za rok 2015. To między innymi z tych funduszy zakupiony został dywan interaktywny, który cieszy się niesamowitym zainteresowaniem uczniów. Serdecznie prosimy o przekazanie NASZEJ SZKOLE 1% podatku za 2016 rok, byśmy mogli nadal wzbogacać placówkę w kolejne atrakcyjne dla uczniów pomoce dydaktyczne.

Warsztaty „Zrozum swoje dziecko”

Jeśli jesteś rodzicem, który:

  • Odczuwa brak kontaktu z własnymi dziećmi
  • Niepokoi się zachowaniem swojego dziecka
  • Czuje się niepewnie w roli rodzicielskiej
  • Ma trudności w porozumiewaniu się z własnym dzieckiem
  • Chce poszerzyć swoją wiedzę na temat rozwoju dziecka
  • Chce przyjrzeć się swoim uczuciom, potrzebom, oczekiwaniom związanym z dziećmi

Posiedzenia Komisji Stałych Rady Gminy

Posiedzenia Komisji Stałych Rady Gminy odbędą się: 1. Komisji Oświaty, Zdrowia, Bezpieczeństwa i Ochrony Środowiska w dniu 7 lutego 2017 r. o godz. 14.00 w lokalu po Gminnym Centrum Rekreacji, Sportu i Promocji przy ul. Jana Kochanowskiego 135

Rozstrzygnięcie konkursu czytelniczego za 2016 rok

We wtorek 24 stycznia 2017 r. poznaliśmy laureatów Konkursu Czytelniczego ogłoszonego przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Garbatce-Letnisko w 2016 r. W konkursie wzięli udział dzieci do lat 6, uczniowie klas od 0 do 6 szkoły podstawowej oraz uczniowie gimnazjum. Najlepszym czytelnikom pamiątkowe dyplomy oraz nagrody w postaci książek wręczyła opiekunka Oddziału dla Dzieci Pani Iwona Stępień. Laureatom gratulujemy i zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w Konkursie Czytelniczym w 2017 r.

Kamera online - skwer

Kalendarium

grudzień, 2022
PnWtŚrCzPtSbNd
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678

Wideo - wydarzenia

102. rocznica bitwy pod Laskami i Anielinem

Nasze projekty