Sztab tradycyjnie mieścił się w budynku po gminnej świetlicy przy ul. Kochanowskiego 135, zbiórkę datków prowadziło od wczesnych godzin rannych 24 wolontariuszy, których nie zniechęcił chłód i śnieg. W tym roku do naszych dzielnych ochotników dołączyli wolontariusze z Sieciechowa oraz Zajezierza.

 

 

Punktualnie o godzinie 15.00 w budynku dawnej Świetlicy w Garbatce-Letnisko, wystartował Gminny Finał WOŚP. Na scenie można było podziwiać występy lokalnych zespołów muzycznych i tanecznych oraz popisy solo. Usłyszeliśmy i zobaczyliśmy m.in.: choreografię dziecięcą i młodzieżową przygotowaną przez dwie grupy wiekowe w ramach warsztatów tanecznych, kompozycje muzyczne w aranżacji zespołu młodzieżowego pod dyrekcją Pana Dariusza Rodakowskiego oraz utwory w wykonaniu takich solistek jak Aleksandra Kowalczyk czy Dominika Rodakowska. Jak na okres Bożonarodzeniowy przystało nie zabrakło też kolęd i pastorałek, które zaprezentował nam Chór Seniora „Wrzos” z Garbatki-Letnisko.

 

 Między występami odbywały się emocjujące licytacje kilkudziesięciu przedmiotów – gadżetów WOŚP oraz innych, cennych fantów ofiarowanych przez lokalnych darczyńców. W tym roku padł kolejny rekord. Łączna kwota przekazana na rzecz WOŚP ze Sztabu w Garbatce-Letnisko to aż 7 426,67 zł.

 

 

Dziękujemy wszystkim za okazane serce, natomiast naszym wolontariuszom za poświęcenie i ciężką pracę.