Podobnie jak dwa tygodnie temu, akcja znakowania rowerów cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców gminy Garbatka-Letnisko. Od wczesnych godzin rannych, na placu targowym policjanci z komisariatu policji w Gniewoszowie  bezpłatnie znakowali rowery wszystkim chętnym, wystarczyło okazać dokument tożsamości, przedstawić dowód zakupu roweru lub złożyć stosowne oświadczenie.

– To już druga akcja znakowania rowerów w naszej gminie. Dziś , dzięki policjantom udało się oznakować 47 rowerów.  Zainteresowanie akcją jest bardzo duże i myślę, że trzeba będzie ją kolejny raz powtórzyć. – mówiła obecna na miejscu sekretarz Urzędu Gminy Garbatka-Letnisko Marzena Pomarańska

 

Z możliwości oznakowania własnego roweru skorzystała sekretarz urzędu, Marzena Pomarańska

 

Kolejna okazja już za dwa tygodnie

Z uwagi na duże zainteresowanie mieszkańców oznakowaniem swoich jednośladów akcję przedłużono do godz. 11. Według zapowiedzi, kolejna okazja do oznakowania swojego roweru, będzie możliwa już za dwa tygodnie.  O dokładnym miejscu oraz terminie, urząd gminy poinformuje za pośrednictwem swojej strony, mediów społecznościowych oraz plakatów.