Następnie przedstawiciele młodzieży – Maja Pochylska i Michał Olejarz podziękowali dyrekcji, nauczycielom, rodzicom i pracownikom szkoły za nauczanie, wychowanie i tworzenie przyjaznej atmosfery w placówce. Słowa wdzięczności wyraziła również w swoim przemówieniu przedstawicielka rodziców – pani Ewa Jędrasek. Głos zabrały także wychowawczynie uczniów w klasach 1 – 3 panie Danuta Fałek i Joanna Sałek. Gratulacje, życzenia udanej zabawy i dobrze zdanego egzaminu ósmoklasistów padły z ust gości: pani wójt Teresy Fryszkiewicz, księdza Augustyna Rymarczyka, przewodniczącego rady Włodzimierza Mazura oraz pań dyrektorek Agnieszki Babańcy i Moniki Bernacik.

Po oficjalnej części uczniowie klas ósmych wraz z wychowawcami: paniami Agnieszką Rygiel, Moniką Bernacik oraz panem Waldemarem Langą pozowali do pamiątkowych zdjęć (ukłony dla pani fotograf Moniki Rodakowskiej).

Młodzież i nauczyciele udali się następnie na poczęstunek przygotowany przez rodziców. Uczniowie bawili się wyśmienicie w przepięknie udekorowanej sali (niezastąpiona w pomysłach     i pomocna w wykonaniu okazała się jak zwykle pani Renata Strzałkowska – Jędrasek) do późnych godzin nocnych. Bal był świetną okazją do integracji i na pewno pozostanie w pamięci młodych ludzi na długo.

Szczególne podziękowania kierujemy do koordynatorek balu – pań Moniki Kopczyńskiej i Agnieszki Olejarz oraz wszystkich zaangażowanych rodziców. Było wspaniale! Dziękujemy!

 

Agnieszka Rygiel