Wyjątek stanowili uczniowie klas ósmych, którzy tego dnia przyszli pożegnać się ze szkołą. Zgromadzili się oni w sali gimnastycznej wraz ze swoimi wychowawcami, panem Waldemarem Langą i panem Tomaszem Krekorą. Z rąk pani wicedyrektor Eweliny Piecyk-Kowalskiej odebrali świadectwa i dyplomy absolwenta szkoły.

Najlepsi absolwenci otrzymali nagrody książkowe za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie, a ich rodzice odebrali listy gratulacyjne. Byli to: Hanna Gnyś, Zofia Bolesławska, Maja Molęda, Zuzanna Kamińska, Jakub Pyrka i Julia Dembowska.

 

Nie obyło się też bez podziękowań dla rodziców za wieloletnią współpracę i działalność na rzecz szkoły. Podziękowania z rąk pani wicedyrektor odebrały pani Katarzyna Kamińska i pani Agnieszka Boryczka.

Pani wicedyrektor Ewelina Piecyk-Kowalska pogratulowała wszystkim naszym absolwentom ukończenia szkoły i życzyła spełnienia marzeń, nie tylko tych edukacyjnych, związanych z nauką w szkole średniej, ale też tych osobistych. Do życzeń i gratulacji dołączyli się też wychowawcy klasy VIII a i klasy VIII b.

Podziękowania do nauczycieli i dyrekcji szkoły skierowali z kolei rodzice, którzy wdzięczni za kilkuletnią pracę z ich dziećmi nie kryli wzruszenia, że czas nauki w szkole podstawowej dobiegł już końca. Podziękowali za naukę i opiekę oraz wszelkie starania, jakich dołożyli pedagodzy, by wspomagać uczniów w rozwoju.

 

Na koniec głos zabrali sami absolwenci. Wyrazi swoją radość z ukończenia szkoły z tak dobrymi wynikami, podziękowali też nauczycielom za naukę i wsparcie na każdym kroku edukacji. Jednocześnie ze smutkiem żegnali mury szkoły, nauczycieli, dyrekcję, pracowników szkoły i młodszych kolegów.

Spotkanie zakończyło się wzajemnymi życzeniami słonecznych, pięknych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji.

 

 

Podobne życzenia udanych wakacji, pełnych przygód i poznawania świata, nawiązywania przyjaźni i radości z letnich dni złożyli swoim wychowankom wszyscy wychowawcy klas I-VII. Wręczyli oni swoim uczniom świadectwa, a także nagrody za wytrwałość w dążeniu do zdobywania wiedzy,  bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Nagrodzeni zostali:

 

Klasa I a

Igor Lewikowski

Zofia Łosiewicz

Martyna Maj

Monika Gwardys

Zuzanna Maciąg

Julia Maj

 

Klasa I b

Pola Wróbel

Małgorzata Bachanek

Malwina Otarkowska

Natalia Krawczyk

Kacper Gnyś

 

Klasa II a

Marcelina Stalmach

Nina Gwardys

Bartłomiej Bdzikot

Krzysztof Jędrasek

Jakub Olszowiec

Maria Dusińska

 

Klasa II b

Weronika Zawodnik

Zuzanna Szewczyk

Weronika Starzyk

Kacper Mazanek

Lena Banaś

 

Klasa III a

Oliwia Lachowska

Weronika Sumigowska

Mikołaj Krawczyk

Martyna Iwanowska

Ada Zawłocka

 

Klasa III b

Krzysztof Prygiel

Natalia Maj

Paulina Mucha

Franciszek Kozak

 

Klasa IV a

Basaj Lena

Gnyś Marcin

Grabowska Julia

Kamińska Anna

Kołdej Anna

Sałek Magdalena

Waszkiewicz Agnieszka

Węsierska Wiktoria

 

Klasa IV b

Gnyś Magdalena

Kłos Emilia

Kobiela Jakub

Kozuń Wojciech

Kubiak Gabriel

Sekuła Karolina

Sosnowska Kornelia

Urbaniak Maja

 

Klasa V a

Janeczek Maja

Zaborski Marcel

 

Klasa VI a

Brudzyńska Zofia

Kwaśnik Amelia

Maj Dominika

Malec Lena

Pochylska Maja

Sobieszek Oliwia

 

Klasa VI b

Anglisz Aleksandra

Gnyś Lena

Hołuj Wiktoria

Kęska Zuzanna

Kopczyński Kacper

Olejarz Michał

Stój Adrian

Tomala Mateusz

Wilk Gabriela

Wrona Mikołaj

 

Klasa VI c

Bernacik Bartosz

Hołuj Zuzanna

Kamiński Michał

Kołdej Alan

Pawłowicz Mikołaj

Spytek Lena

Szewczyk Wanessa

Zawłocki Jakub

 

Klasa VII a

 

Janicka Nikola

Kublik Klaudia

Pomarańska Julia

Szczur Julia

 

Klasa VII a

Krawczyk Amelia

Sosnowska Malwina

Zaborska Agata

Zawadzak Emilia

 

Klasa VII c

Fryszkiewicz Zuzanna

Karsznia Alicja

Roszak Tiffany

 

Klasa VIII b

Bernacik Maria

Bolesławska Zofia

Dembowska Julia

Gnyś Hanna

Kamińska Zuzanna

Molęda Maja

Pyrka Jakub

Sosnowski Krystian

Walczak Michał

 

Miło nam również poinformować, że Zofia Bolesławska – uczennica klasy ósmej – otrzymała stypendium Wójta Gminy Garbatka –Letnisko, a stypendiami dyrektora zostali nagrodzeni: Agnieszka Waszkiewicz, Wiktoria Węgierska, Bartosz Bernacik, Lena Spytek, Jakub Zawłocki, Kacper Kopczyński, Michał Olejarz, Mateusz Tomala, Nikola Janicka, Julia Pomarańska, Julia Szczur, Malwina Sosnowska, Amelia Krawczyk, Agata Zaborska, Hanna Gnyś i Zofia Bolesławska.

 

Platynowy Laur, czyli nagrodę za całoroczny wkład pracy nad poprawą wyników w nauce otrzymała w tym roku Maria Bernacik z klasy VIII b.

 

Rok szkolny 2020/2021 ze względu na ograniczenia związane z pandemią zakończyliśmy podczas skromnych uroczystości w małym gronie, nie znaczy to jednak, że  nie pożegnamy go piosenką i odrobiną humoru. Program artystyczny z okazji zakończenia roku szkolnego przygotowali: pani Karolina Matejszczak i uczniowie ze szkolnego kabaretu, pan Tomasz Kubiak i uczniowie z zespołu muzycznego oraz pani Monika Rodakowska. Zapraszamy do obejrzenia i życzymy wszystkim udanych wakacji!

https://youtu.be/IRkSIvWuaxE

https://youtu.be/H_X6E-NVB78

https://youtu.be/I8ttnr06hHQ

 

 

Anna Rutka