fot.Mariusz Grotkowski

 

Tradycyjnie impreza rozpoczęła się już w piątek od rejestracji uczestników oraz koncertów. Po godz. 19:00 na scenie pojawiły się zespoły muzyczne The Colt oraz ekipa z Fox’s Mother.  W sobotę tuż przed godziną 13:00 uczestnicy motocyklowego zlotu wyruszyli spod Ośrodka Wypoczynkowego Polanka i udali się na przejazd ulicami Garbatki-Letnisko, Gródek, Czarnolas, Policznę i Garbatkę Długą. Paradę poprowadził Wójt Gminy – Robert Kowalczyk.

 

 

Następnie impreza przeniosła się na ul. Skrzyńskich, gdzie pod Urzędem Gminy mieliśmy okazję podziwiać widowiskowe pokazy motocyklowego STUNTU, czyli jeździe na jednym kole w połączeniu z licznymi akrobacjami.

 

Po pokazach wszyscy uczestnicy przenieśli się ponownie na teren Polanki, gdzie przez kolejne godziny każdy mógł wziąć udział w konkursach z nagrodami. Całość tegorocznej edycji uzupełniały koncerty, których wystąpiło aż 6 zespołów: Fat Fingers, Czachoyeb, De Maderfakers, The Colt, Metka, The Suff.

 

Oficjalne zakończenie tegorocznej edycji „Bike Night” odbyło się w niedzielę. Organizatorami imprezy byli Miłośnicy Motocykli z grupy ‘’Orlę’’ we współpracy z gminami Garbatka-Letnisko i Sieciechów oraz wójtem gminy Policzna.