8 marca w Kinie za Rogiem w Garbatce-Letnisku upłynął pod znakiem rozmów. Wbrew pozorom nie o mężczyznach, ponieważ dominującym tematem była jednak polska kinematografia. W tym szczególnym dniu na przybyłe do nas, liczne grono Pań, czekała kawa, herbata, słodki poczęstunek oraz dobry film. Obiecywaliśmy błyskotliwą komedię o mężczyznach i nie zawiedliśmy.

 

 

Choć film „Facet (nie) potrzebny od zaraz” to nie tylko niezwykła analiza psychiki mężczyzny. Produkcja Weroniki Migoń pod przykrywką historii o damskiej przyjaźni, o damsko-męskich kontaktach dziewczyny dobiegającej trzydziestki, tak naprawdę jest piękną opowieścią o poszukiwaniu miłości.

 

Seans poprzedziły rozmowy przy serwisie kawowym. Panie wykazały się w nich duża wiedzą o polskich filmach. Nie zabrakło również nuty refleksji i przypomnienia o „starym kinie”, funkcjonującym niegdyś w Garbatce-Letnisko.

 

Mamy cichą nadzieję, że seans, poczęstunek oraz rozmowy w kobiecym towarzystwie umiliły Panią ich święto. My ze swojej strony chcieliśmy zachęcić Panie jeszcze bardziej do Naszego Kina oraz sprawić, aby w tym szczególnym dla nich dniu poczuły się wyjątkowo.