W niedzielne popołudnie teren Gminnego Ośrodka Wypoczynkowego POLANKA wypełnił się dziećmi z całej gminy, a to za sprawą jakże ważnego święta wyczekiwanego przez nie cały rok.

Gminny Dzień Dziecka rozpoczął się o godz. 14.00, a przybyłych uczestników przywitały wójt Teresa Fryszkiewicz i radna Dorota Ziarkowska, które złożyły życzenia wszystkim dzieciom i życzyły dobrej zabawy.

 

Z przygotowanych atrakcji można było korzystać ponad 4 godziny. A atrakcji oczywiście nie brakowało. Były dmuchańce, eurobungee, fotobudka, loteria fantowa, w której każdy los był wygrany i mnóstwo zabaw i animacji. Dla każdego znalazł się również słodki poczęstunek.

Gwiazdeczkami wydarzenia były „adeptki” szkoły Hip Hopu, działającej przy gminnej świetlicy w Garbatce-Letnisku pod przewodnictwem Nikoli Nowak.

 

 

Na fanów jazdy konnej czekał nasz garbacki ułan – Paweł Kibil wraz ze swoją świtą, który woził bryczkami wokół Polanki chętne do przejażdżek dzieci.

 

 

Do niezapomnianych wrażeń przyczynili się również sponsorzy, którzy wsparli tak kolorowe wydarzenie, a byli to: Henryk Kutyła, Rajmund Szewczyk – Fabryka Domów Bogucin, Elgis – Mirosław Sekuła, Henryk Korycki – Mini Market, Mirosław Winogrodzki sklep Hurcik, PTHS Zbigniew Sekuła, Paweł Żelazko – sklep Biedronka, Zbigniew Jakubowski – Zakład Ślusarski.

Wszystkim serdecznie dziękujemy.