Przede wszystkim otrzymali Oni medale i odznaczenia przyznawane przez Kancelarię Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, o które wystąpił Urząd Gminy Garbatka-Letnisko. Złote Gody nagrodził także Wójt Gminy Garbatka-Letnisko, który ufundował dla Jubilatów prezenty w postaci eleganckich apaszek i broszek dla Pań oraz szykownych krawatów i poszetek dla Panów. Nie zabrakło również tortu oraz tradycyjnego Sto lat, odśpiewanego przez Członków Chóru Seniora „WRZOS”.

Ale najważniejsze tego dnia były wszystkie ciepłe słowa, skierowane od organizatorów oraz zaproszonych gości. Życzenia dalszych 50 lat razem, wspólnego dzielenia się radościami, mijając wszelkie przeszkody, złożyli Robert Kowalczyk – Wójt Gminy Garbatka-Letnisko, Włodzimierz Mazur – Przewodniczący Rady Gminy Garbatka-Letnisko, Teresa Fryszkiewicz – Sekretarz Gminy Garbatka-Letnisko, Proboszcz Parafii pw. NNMP w Garbatce-Letnisko – ks. kan. Augustyn Rymarczyk oraz ks. wikariusz Łukasz Bociek.

Oczywiście najczęstszym pytaniem zadawanym tego dnia było:” Jak to się robi? Jak przeżyć razem pół wieku?”. Okazuje się, że nie ma jednej recepty, jednej rady, na długie i przede wszystkim zgodne małżeństwo.

Kochani Jubilaci z okazji Złotych Godów, życzymy Wam dalszej tak pięknej, wspólnej wędrówki, przeżywania na nowo przygody Waszych serc i uświetniania Waszej radości w pamięci Wszystkich wokół!