W najbliższą sobotę Kino za Rogiem na godz. 11:00 zaprasza najmłoszych widzów na bajkę pt. „Pinokio”.O godz. 18:00 komedia pt. „Hello! How are you?”.

 

„Hello! How are you?” to słodko-gorzka komedia z niebanalnym zakończeniem.Gabriela i Gabriel są starym dobrym małżeństwem z dwudziestoletnim stażem, którego nudnawe życie upływa między codziennymi rytuałami a nieciekawą pracą. Wydaje się, że rzeczywistość nie ma im już nic do zaoferowania, gdy niespodziewanie, po spędzeniu kilku nocy na internetowym czacie, każde z nich zakochuje się w kimś nieznajomym. Wraca radość życia, podniecenie i pasja, ale pojawia się też poczucie winy, niepewność, co dalej… Nie mniej zdezorientowany jest ich dojrzewający i seksualnie rozbuchany syn Vladimir, który podejrzewa rodziców o prowadzenie podwójnego życia. Wreszcie nadchodzi dzień, w którym kochankowie z rzeczywistości wirtualnej mają się spotkać w realu… (Źródło: www.kinozarogiem.pl)

 

W ostatnią sobotę stycznia zapraszamy o godz. 11:00 a bajkę pt. „Goryl Śnieżek w Barcelonie” oraz na film o godz. 18:00 pt. „80 milionów”.

„80 milionów”Czas, który dzieli 31 sierpnia 1980 i 13 grudnia 1981, to nie prosta suma dni, tygodni czy miesięcy – to czas, kiedy wieje Wiatr Historii. Można o nim opowiadać patetycznie i śmiertelnie poważnie, a można tak, jak zrobił to Waldemar Krzystek. Jak sam powiedział, nakręcił film o radości, którą odczuli wszyscy w 1981 roku, gdy dowiedzieli się o wypłaceniu z banku – w ostatnim momencie, 10 dni przed wprowadzeniem stanu wojennego – 80 milionów związkowych pieniędzy. „80 milionów” to film o romantycznych marzycielach, którym udało się przechytrzyć czasami lekko groteskowy, częściej przerażający system, o młodości, miłości, przyjaźni i odwadze. (źródło: www.kinozarogiem.pl)

GCRSiP