Zanim jednak muzycy dali popis swoich umiejętności, zgromadzone Panie powitał Wójt Robert Kowalczyk, który wraz z Przewodniczącym Rady Włodzimierzem Mazurem i Pawłem Kibilem Radnym Gminy złożyli wszystkim Paniom najserdeczniejsze życzenia oraz wręczyli tulipany.

Artyści zaprezentowali utwory z płyty „ Śpiewnik” między innymi przeboje Czesława Niemena, Andrzeja Zauchy, Seweryna Krajewskiego, Bogusława Meca. Jak wspominał wokalista Janusz Szrom –  jest to album zawierający zbiór najpiękniejszych polskich piosenek w autorskich aranżacjach utrzymanych w konwencji jazzowej.

 Usłyszeliśmy rewelacyjne aranżacje przebojów polskiej muzyki rozrywkowej z lat sześćdziesiątych , siedemdziesiątych i osiemdziesiątych, gdzie za każdym razem były nagrodzone gromkimi brawami. Janusz Szrom „czarował” nie tylko głosem ale i opowieściami o wykonywanych utworach, ich historii i zabawnymi anegdotami związanymi z nimi. Wspaniali muzycy towarzyszący wokaliście to Zbigniew Wrąbel kontrabas, Piotr Wrąbel na instrumentach klawiszowych oraz Krzysztof Szmańda na perkusji.

Niedzielny Koncert należy uznać za absolutnie udany nie tylko ze względu  na nadzwyczajny występ artystów ale także dzięki wspaniałym Panom, które zaszczyciły go swoją obecnością. autor:Kinga Kowalczyk