Życzenia jubilatce złożył min. wójt gminy Robert Kowalczyk oraz przewodniczący Rady Gminy – Włodzimierz Mazur

 

Następnie wszyscy udali się do szkoły. Oczywiście najważniejsze było przybycie jubilatki, która przyjechała elegancką limuzyną.

 

Na szkolnym hallu czekało już na nią honorowe miejsce. Chór szkolny powitał Zuzię piosenką Ryszarda Rynkowskiego „Dziś są twoje urodziny”. Specjalnie dla niej przygotowaliśmy także program artystyczny. Nie zabrakło życzeń, piosenek, ale ze szczególnym wzruszeniem wszyscy obejrzeli prezentację zdjęć przedstawiającą pobyt Zuzi w naszej szkole. Z łezką w oku, a momentami ze śmiechem, patrzyliśmy na naszą jubilatkę w różnych sytuacjach – na wycieczkach, szkolnych akademiach, wśród dzieci, z pracownikami szkoły, na zabawach.

 

Szczególnie ważnym momentem było wręczenie przez wójta gminy dowodu tożsamości Pani Zuzannie Ziomek. Nie zabrakło też prezentów, wspaniałego urodzinowego tortu, dmuchania świeczek przez naszą jubilatkę i z serca zaśpiewanego „100 lat..”.

 

Na urodzinach nie mogło zabraknąć tortu i życzeń

 

Zuzia także sprawiła nam ogromną niespodziankę – niespodziewanie, podczas zabawy, wzięła mikrofon i zaśpiewała o swoich urodzinach, gościach, prezentach. Wyrażała w piosenkach swoje uczucia, a nam sprawiła wiele radości.

 

Wszyscy świetnie się bawili i z pewnością na długo zapamiętają te wspaniałe urodziny.

Kochana Zuziu, jeszcze raz wszystkiego dobrego! Jesteś wyjątkowa, a w naszej szkole zawsze będzie dla Ciebie miejsce i czekać będą przyjaźni Ci ludzie.