Tegoroczne obchody Dnia Edukacji Narodowej w dniu 13.10.2023r. w Przedszkolu Samorządowym „Pod Sosnową Szyszką” przebiegły w podniosłym nastroju. Dzieci z najstarszej grupy Słoneczka wraz z wychowawczynią p. Jolantą Kustrą  przedstawiły program artystyczny w formie skeczu, tańca i piosenek. Po części artystycznej głos zabrali zaproszeni goście, składając podziękowania za pracę i trud wszystkim pracownikom przedszkola, a także życzenia sukcesów w pracy i satysfakcji w życiu osobistym.
Tradycyjne spotkanie, organizowane z okazji przypadającego 14 października Dnia Edukacji Narodowej, było formą podziękowania dla pracowników przedszkola za ich zaangażowanie
w pracę. Spotkanie było też okazją do wręczenia nagród, zarówno nagród Wójta Gminy Garbatka-Letnisko jak i nagród Dyrektora Przedszkola.

Pani Dyrektor podziękowała Pani Wójt Teresie Fryszkiewicz, Pani Sekretarz Gminy Marzenie Pomarańskiej, Pani Skarbnik Aleksandrze Mieczyńskiej oraz Panu Przewodniczącemu Rady Gminy Włodzimierzowi Mazurowi za wspieranie działań przedszkola, pomoc i bardzo dobrą współpracę, a także księdzu kanonikowi Augustynowi Rymarczykowi za udzielane wsparcie duchowe.

Pani Dyrektor podziękowała również Rodzicom za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu tak ważnej uroczystości.

To uroczyste spotkanie pozostawiło wszystkim ogrom niezapomnianych wrażeń.