Posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Gminy Garbatka-Letnisko odbędzie się 29 czerwca 2026 r. (poniedziałek)  o godz. 16:00 w Biurze Rady Gminy Garbatka-Letnisko przy ul. Skrzyńskich 1 w Garbatce-Letnisko.

 

PORZĄDEK OBRAD: 

  1. Otwarcie posiedzenia Komisji oraz przyjęcie porządku obrad.
  2. Rozpatrzenie skargi na działalność Wójta Gminy Garbatka-Letnisko (data wpływu do tut. Urzędu 22.06.2026r.).
  3. Sprawy różne.
  4. Zakończenie obrad.

 

Przewodniczący

       Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

                    /-/ Czesław Pacuła