Posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Gminy Garbatka-Letnisko odbędzie się 29 czerwca 2026 r. (poniedziałek) o godz. 16:00 w Biurze Rady Gminy Garbatka-Letnisko przy ul. Skrzyńskich 1 w Garbatce-Letnisko.
PORZĄDEK OBRAD:
- Otwarcie posiedzenia Komisji oraz przyjęcie porządku obrad.
- Rozpatrzenie skargi na działalność Wójta Gminy Garbatka-Letnisko (data wpływu do tut. Urzędu 22.06.2026r.).
- Sprawy różne.
- Zakończenie obrad.
Przewodniczący
Komisji Skarg, Wniosków i Petycji
/-/ Czesław Pacuła