1. Przychodnia VITAL-MED.

Po dwumiesięcznej przerwie, od 01.12.2017 r. wznawia Zabiegi Rehabilitacyjne finansowane ze środków Narodowego Funduszu Zdrowia. Placówka podpisała kontrakt z NFZ na najbliższe 5 lat. W obecnej umowie Przedsiębiorca uzyskał więcej punktów, co gwarantuje znaczne zmniejszenie kolejek dla pacjentów. Jednocześnie placówka cały czas świadczy usługi rehabilitacyjne odpłatne.

Vital-Med gwarantuje duży wybór zabiegów, dostosowanych do indywidualnych potrzeb oraz terapii pacjenta, na profesjonalnym sprzęcie, realizowanych przez wyspecjalizowany personel.

Kontakt tel. w sprawie zabiegów: 48. 62-10-027.

 2. Centrum Kompleksowej Rehabilitacji Fizjomax.

 Placówka realizuje Zabiegi Rehabilitacyjne, finansowane ze środków Narodowego Funduszu Zdrowia od 01.10.2017 r. Centrum podpisało kontrakt z NFZ na okres 5 lat. Aktualny czas oczekiwań na zabieg jest bardzo krótki- praktycznie bez kolejek.

Centrum gwarantuje nowoczesne metody terapii, profesjonalny sprzęt oraz możliwość dojazdu do pacjenta do domu. Placówka oferuje usługi rehabilitacyjne najwyższej jakości. Do każdego pacjenta podchodzi w sposób indywidualny, dobierając kompleksowa terapię w oparciu o doświadczenie i specjalistyczne kursy.

W placówce można skorzystać także z zabiegów komercyjnych – odpłatnych.

Kontakt w sprawie zabiegów: 791-788-565; 502-607-833.