Drodzy  Mieszkańcy Gminy Garbatka-Letnisko, informujemy iż Główny wykonawca, którym jest  firma  DROGBUD Tomasz i Agata Brok Sp. J. z siedzibą w Radomiu w dniu 08.04.2020r. rozpocznie parce budowlane związane z Przebudową drogi wojewódzkiej nr 691 ulicy Jana Kochanowskiego. Zakres przebudowy obejmuje wykonanie nowej nawierzchni drogi, chodniki, zjazdy do posesji oraz kanalizację deszczową  na odcinku ok. 600 m.

W związku z powyższym będą utrudnienia w ruchu drogowym na odcinku od skrzyżowania z drogą krajową nr 79 do budynku poczty, prace będą realizowane przy ruchu wahadłowym dlatego wprowadzona została tymczasowa organizacja ruchu.

 

Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i uwagi podczas przemieszczania się w strefach prowadzonych prac przy obowiązującym ruchu wahadłowym.

 

W najbliższym czasie rozpoczną się remonty dwóch dróg : Remont drogi wojewódzkiej nr 738 w km 6+450 do 8+620 (kierunek Bąkowiec –Puławy) i Remont drogi wojewódzkiej nr 691 w km 9+170 do km 11+100 w miejscowości  Ponikwa. Termin realizacji uzależniony jest od zatwierdzenia projektu czasowej organizacji ruchu, w ramach remontu zostanie położona nowa nawierzchnia asfaltowa, utwardzone zostaną pobocza dróg.