Cieszy nas niezmiernie, że na nasze zaproszenie odpowiedziało liczne grono Pań. Na płeć piękną, która zechciała odwiedzić w  to niedzielne popołudnie ZSS, czekały występy, poczęstunek, upominki  i  kosmetyczne niespodzianki.

 


 

 

Rozpoczął Pan Wójt, który w imieniu swoim oraz Przewodniczącego Rady Gminy złożył wszystkim Paniom najserdeczniejsze życzenia. Zaraz po tym usłyszeliśmy pieśni w wykonaniu członków Chóru Seniora „Wrzos”. Głównym punktem programu był jednak rewelacyjny koncert Opole 1970 w wykonaniu uczniów oraz nauczycieli z ZSS.  Podczas występów mogliśmy usłyszeć przeboje m.in. Kasi Sobczyk, Krzysztofa Krawczyka, Zbigniewa Wodeckiego, Czesława Niemena i innych. Na zakończenie części artystycznej wystąpił zespół  młodzieżowy pod kierownictwem Pana Dariusza Rodakowskiego.

 


 

 

Na koniec nie zabrakło również niespodzianki kosmetycznej! Nasze Panie mogły poddać się drobnym zabiegom upiększającym oraz usłyszeć prelekcję o pielęgnacji skóry, wygłoszoną przez  przedstawiciela firmy Ziaja. Każda z Pań otrzymała także drobny, kosmetyczny upominek.

 


 

 

To było niezwykłe, niedzielne popołudnie. Mamy nadzieję, że pozwoliło ono choć na chwilę, oderwać się Naszym Paniom od codziennych spraw i obowiązków. Wszystkim tym, którzy pomogli nam w organizacji tego dnia, serdecznie dziękujemy!

 

kk/kk

Fot. M. Rodakowska