Po raz pierwszy do naszego Sztabu dołączyli wolontariusze

z Zespołu Placówek Oświatowych w Sieciechowie oraz Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z Zajezierza, którzy dowieźli odpowiednio 714,50 i 512,02 zł. Wolontariusze z terenu Garbatki zebrali 6224,94zł. Łączna kwota pieniędzy przekazanych na rzecz WOŚP

ze sztabu w Garbatce-Letnisko to 7451,46zł.

O godzinie 15.00 podczas świątecznego grania zaprezentowali się Zespół wokalny Seniorów „Wrzos” oraz dzieci i młodzież z Garbatki-Letnisko i Zajezierza.

Wiele braw otrzymał szkolny kabaret „Cwaniak” pod kierunkiem Pani Danuty Siembor oraz zespół artystyczny działający przy Radzie Rodziców PSP w Bogucinie, który wystąpił w przedstawieniu „Rozmowy w poczekalni”.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się aukcja gadżetów WOŚP jak i przedmiotów przekazanych osoby i instytucje z terenu Gminy Garbatka – Letnisko.

W imieniu organizatorów dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w akcję XXII finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Garbatce-Letnisko, a szczególnie serdecznie wolontariuszom, którzy mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych dzielnie kwestowali na rzecz Orkiestry. GCRSiP