Do udziału w Turnieju zgłosiło się 12 drużyn , z których ostatecznie sklasyfikowano 10: Amelinium, Albatrosy, Aby do gwizdka, CPN, Campeon pl, Sienkiewka, GKS Żeroma, Legia Cudzoziemska, Dziki Zachód i Letnisko.Zespół Letnisko obronił ubiegłoroczne 3 miejsce, drużyna Sienkiewka – zwycięzca z ubiegłego roku zajęła 2 miejsce, natomiast zwycięzcą tegorocznej edycji Turnieju został jeden z faworytów, zespół Campoeon pl. Najlepszym zawodnikiem turrnieju został wybrany Paweł Sztobryn, najlepszym strzelcem Przemysław Sobieraj a najlepszym bramkarzem Michał Modelewski. Nagrody indywidualne, dyplomy i puchary w iimieniu Wójta Gminy Garbatka-Letnisko Roberta Kowalczyka wręczyła pani Teresa Fryszkiewicz oraz pani Małgorzata Markowska wraz z przedstawicielami Zarządu LKS Plon: Tadeuszem Cielochem i Piotrem PacochąGCRSIP/LKS Plon