Jest nam niezmiernie miło poinformować, że tegoroczni ósmoklasiści spisali się na medal. Średni wynik szkoły w Garbatce-Letnisko ze wszystkich przedmiotów jest wyższy od średniego wyniku w gminie i w powiecie, a dodatkowo wyniki z języka polskiego i matematyki przewyższają wyniki zarówno w województwie, jak i w kraju.  Ponadto jeśli chodzi o matematykę, uczniowie okazali się najlepsi w powiecie (wynik wyższy o ponad 10 pkt. procentowych od średniego). 

W tym roku aż troje z PSP Garbatka-Letnisko uczniów może pochwalić się 100% wynikami egzaminu: Laura Rutka i Paweł Gnyś osiągnęli taki wynik z matematyki, a Roksana Górnicka z języka angielskiego.

Wyniki tegorocznego egzaminu w PSP Bogucin pokazują, że w przeciwieństwie do ubiegłego roku uczniowie lepiej poradzili sobie z zadaniami z języka polskiego. Średni wynik szkoły ze wszystkich przedmiotów jest niższy od średniego wyniku w gminie i powiecie, a także w województwie i kraju.

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim naszym uczniom tak dobrych wyników i życzmy, by spełniły się ich marzenia dotyczące rekrutacji do szkoły średniej. Trzymamy kciuki!