W sobotę 25 lutego w Gminnej Hali Sportowej w Garbatce- Letnisko rozegrany został jubileuszowy X Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Garbatka- Letnisko. W zawodach wystartowało blisko 30 zawodników z terenu gminy oraz gościnnie z gminy Jedlińsk.

O godz. 10.00 turniej otworzyli wójt Garbatki Teresa Fryszkiewicz, przewodniczący rady gminy Włodzimierz Mazur oraz dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej  w Garbatce- Letnisko Agnieszka Babańca.

Do turnieju przystąpiło 29 zawodników, którzy zostali podzieleni na sześć kategorii wiekowych. Kobiety uczestniczące w turnieju wystartowały w kategorii open, chłopcy szkoła podstawowa, kolejni zawodnicy w kategorii 15-30 lat, 30-50 lat, 50-70 oraz w kategorii 70+. Zasady turnieju były bardzo proste, ponieważ obowiązywała zasada rozgrywek każdy z każdym.

By wzmocnić uczestników turnieju, firma Obory sp.z.o.o z Kozienic przekazała smaczne jogurty oraz serki.

Po zakończonej rywalizacji przyszedł czas na podsumowanie i wręczenie pamiątkowych dyplomów oraz pucharów. Te wręczał przewodniczący rady gminy Włodzimierz Mazur wraz z gospodarzem gminy, wójt Teresą Fryszkiewicz.

Najlepszymi zawodnikami zostali:

 

Kategoria PSP chłopcy

 

1.Marzec Wiktor

2.Gnyś Tomasz

3.Jędrasek Mateusz

 

Kategoria kobiety open

1.Marzec Urszula

2.Pomarańska Karolina

3.Janicka Nikola

 

Kategoria 15-30

 

1.Gołąbek Krystian

2.Pajączkowski Patryk

3.Gnyś Dawid

 

Kategoria 50-70

 

1.Stankiewicz Wojciech

2.Sałaciński Ryszard

3.Gołąbek Andrzej

 

Kategoria 70+

 

1.Kucharski Andrzej

2.Banaś Waldemar

3.Dzikowski Zbigniew