Koncertowa sobota

Już tylko 10 dni dzieli nas od wyjątkowego wydarzenia jakimi są oczywiście Dni Garbatki. W sobotę 23 lipca na stadionie sportowym LKS Plon Garbatka czeka nas zabawa z dużą dawką dobrej muzyki i dobrego humoru. O 15:00 nastąpi oficjalne otwarcie imprezy i rozstrzygnięcie zawodów wędkarskich. Następnie wystąpi zespół Aster, który będzie zagrzewał wszystkich do wspólnej zabawy. To jednak dopiero rozgrzewka. Kolejnym zespołem, który zaprezentuje się na dużej scenie będzie hitowy zespół disco polo – BAYERA.

 

Po pierwszej dawce muzycznych doznań publiczność w Garbatce rozbawiać będzie kabaret Paranienormalni. Później sceną zawładnie ponownie zespół disco polo Aster. Tuż po nim przyjdzie czas na gwiazdę wieczoru Dni Garbatki 2022, czyli zespół IRA! Zwieńczeniem tego wyjątkowego wydarzenia będzie Dyskoteka pod Gwiazdami.

Niedzielny przegląd twórczości

W niedzielę, tym razem już na terenie Gminnego Ośrodka Wypoczynkowego „Polanka” odbędzie się Przegląd Muzyki Rozrywkowej. Start imprezy został zaplanowany na godzinę 15.00. Na najmłodszych będzie czekało wesołe miasteczko oraz dmuchańce.

 

Na imprezę zapraszają wójt Teresa Fryszkiewicz oraz Rada Gminy Garbatka-Letnisko. Partnerami tego wydarzenia są gmina Garbatka-Letnisko, Enea Wytwarzanie, Samorząd Województwa Mazowieckiego oraz informacyjny serwis internetowy Kozienice24. Godzinowy program znajdziecie na plakacie.