W ciągu dwóch dni na scenie „Grzybka” zaprezentowało się szereg formacji: Rot, Boob Sucker, Jah Motorcyle Squad, Raggabarabanda, Distinct Way, Patologia, Na zewnątrz, F16 i Gorgonzolla, a na wielki finał kultowy zespół KSU.

Impreza spotkała się szerokim zainteresowaniem i ściągnęła wielu fanów dobrej muzyki. – Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni liczbą osób, które przybyły, żeby się z nami dobrze bawić – mówią organizatorzy i dodają: – Rock Letnisko rozkłada się klimatycznie na dwa dni: w piątek króluje reggae, a w sobotę ciężki rock.

To już trzecia edycja imprezy tworzonej wspólnie przez Stowarzyszenie Rock Letnisko i Gminę Garbatka-Letnisko. – Myślę, że festiwal wpisał się już na dobre w kalendarz imprezowy naszej gminy. Z roku na rok jest coraz lepiej, nie tylko organizacyjnie, ale też muzycznie. To przede wszystkim zasługa naszej młodzieży – powiedział wójt Robert Kowalczyk.

Organizatorzy imprezy kierują gorące podziękowania do wszystkich, którzy pomagają im przy tym wyjątkowym przedsięwzięciu: Szczególne podziękowania kierujemy w stronę pana wójta Roberta Kowalczyka, za wsparcie, pomoc i chęć tworzenia z nami tego pięknego festiwalu oraz pana Andrzeja Ostrowskiego za gościnę na Polance oraz ratunek w kryzysowych sytuacjach. Dziękujemy również przyjaciołom z Audio The Cover, którzy już po raz trzeci pomogli nam przygotować technicznie scenę oraz odpowiednio nagłośnić koncerty. Dziękujemy firmom oraz osobom prywatnym za wsparcie finansowe i rzeczowe oraz wszystkim przyjaciołom za pomoc i serce włożone w przygotowanie III już edycji Rock Letniska, a wszystkim obecnym za genialną atmosferę i świetną zabawę.

Więcej zdjęć z festiwalu można znaleźć na fanpage’u Kacpra Pacochy (KaPe Photography).