Bike Night rozpoczął się w piątek wieczorem od mocnego muzycznego uderzenia – koncertu grup The Colt, Fat Fingers i Hangover. Bazą tegorocznego zlotu jest gospodarstwo agroturystyczne w Garbatce-Zbyczyn i to tam odbywają się koncerty.

W sobotnie południe motocykliści wyruszyli na paradę drogami gminy Garbatka-Letnisko. Sznur kilkudziesięciu maszyn zajechał na skwer pod urzędem gminy, gdzie odbył się pokaz jazdy wyczynowej. Widzowie zobaczyli m.in. pokaz jazdy na jednym kole, jazdy bez trzymanki czy na stojąco. Nie zabrakło także palenia gumy, czego efektem była pęknięta opona w jednej z maszyn.

Swoimi umiejętnościami czarowali Jan Góralski z Iłży (Honda CBR), Bartłomiej Roguś z Jedlińska oraz Kamil Wieczorkiewicz ze Szczytna (obaj na Kawasaki Ninja). – Wyczynowo jeździmy od około 5-6 lat. Niestety nie mogliśmy dziś pokazać tu pełni naszych możliwości. Droga jest dosyć wąska, w dodatku jest sucho i gorąco – powiedzieli naszej redakcji po pokazie.

Po zakończeniu pokazów motocykliści wrócili do bazy zlotu, gdzie popołudniu i wieczorem zaplanowano koncerty, m.in. grup Młot Na Czarownice oraz The Bill.

Organizatorami Bike Night są Stowarzyszenie Miłośników Motocykli ”Orlę” oraz gmina Garbatka-Letnisko.

Impreza przyciąga miłośników dwóch kółek w różnym wieku, często całe rodziny.

Piątka! Niektóre akrobacje przyprawiały o zawrót głowy!

Momentami atmosfera była naprawdę gęsta : )

Kamil, Bartek i Jan tuż po pokazie. Zmęczeni, ale szczęśliwi!