Narodowe Czytanie w Garbatce
W minioną sobotę w całej Polsce odbyło się Narodowe Czytanie "Trylogii" Henryka Sienkiewicza. Do ogólnopolskiej akcji, zainicjowanej przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego po raz drugi włączyli się również niezawodni mieszkańcy Garbatki.
Udana inauguracja Klubu Podróżnika
W Gminnym Centrum Rekreacji, Sportu i Promocji w Garbatce powstał Klub Podróżnika. Celem Klubu jest propagowanie aktywnego spędzania czasu przez mieszkańców Gminy Garbatka-Letnisko poprzez organizowanie rajdów, wycieczek a także spotkań z podróżnikami.
Zaproszenie
Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Warszawie serdecznie zaprasza na spotkanie w sprawie ustanowienia planu zadań ochronnych dla obszaru Natura 2000. Spotkanie odbędzie się 22 sierpnia w godzinach 12-14.00, w siedzibie Nadleśnictwa Kozienice w Pionkach przy ulicy Partyzantów 62
Nasze kąpielisko najlepsze! Czytelnicy zdecydowali w głosowaniu sms oraz internetowo
Czysta woda, przepiękny piaszczysty las, spokój, cisza - to atuty zalewu w Garbatce – Letnisku jako miejscu letniego wypoczynku. Nasze kąpielisko wygrało w sms-owym i internetowym głosowaniu Gazety Echo Dnia na najlepsze i najatrakcyjniejsze miejsce do kąpieli w powiecie kozienickim
Wyjątkowo udane XVIII Integracyjne Spotkanie Seniorów
W niedzielę 3 sierpnia 2014 roku w G.O.W. „Polanka” odbyło się XVIII Integracyjne Spotkanie Seniorów. Przybyłych gości przywitał Wójt Gminy Garbatka Letnisko Robert Kowalczyk, Przewodniczący Rady Gminy Włodzimierz Mazur oraz Dyrektor Gminnego Centrum Rekreacji, Sportu i Promocji Magdalena Sobieniecka.